خدمات

خدمات

نمایندگی پرده زبرا ویولت جنوب کشور

نمایندگی انحصاری پرده زبرا ویولت، ارائه دهنده بهترین پرده های زبرا، دومکانیزم (ساده، vip قابی ، 3dدبل، گلدوزی با طرح برجسته،باندی) شید،چاپی، سیلوئت( سه بعدی ) و … درایران کلیه محصولات شرکت زبرا ویولت از اجناس مرغوب بوده و دارای ۳۶ ماه ضمانت نامه شرکتی می‌باشد.

پرده زبرا

پرده زبرا یکی از جدیدترین مدل‌های پرده پذیرایی هستند که به شیوه خاصی تولید می‌شوند. این مدل پرده با ترکیب تور و پارچه تولید شده و عملکردی کاملا مشابه به پرده‌های کرکره‌ای دارند. همچنین برخی مدل‌ها با طرح‌ها مختلفی تولید شده تا مشتریان قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

نمونه پرده شید-زبراویولت

پرده شید

همانطور که از نام این مدل پرده پیداست با نصب روی پنجره سایه‌ای داخل خانه می‌اندازد. با استفاده از پرده شید فضای پذیرایی تاریک مطلق نخواهد شد. همچنین پرده‌های شید با رنگ بندی مختلف و از جنس کتان، ابریشم یا پلی استر تولید می‌شوند.

نمونه پرده سیلوئت-زبرا ویولت

پرده سیلوئت

پرده سیلوئت نوعی از پرده های مدرن است و معنی لغوی آن شی نیم رخ یا پخش کننده نور است. این نوع پرده (Silhouette Blinds) که به پرده های سه بعدی نیز معروف است از یک لایه پارچه به صورت افقی و دو لایه حریر به صورت موازی تشکیل شده است.

پرده زبرا و دومکانیزم گلدوزی و قیطان دوزی.

به نخ گلابتون ضخيم که قطر آن بيش از يک ميليمتر باشد قيطان گفته مي شود. به دوخت و اتصال نوعي نخ ضخيم به نام قيطان بر روي پارچه که طرحي را نشان مي دهد قيطان دوزي مي گويند.
قیطان دوزی همان پرده های ساده هستند، با این تفاوت که روی آن گلدوزی ، قیطان ، لمه ، پولک و … کارشده است.

نمونه پرده دومکانیزم ​-زبراویولت

پرده دومکانیزم (شب و روز)

پرده های نوین که به صورتی کاملاً متفاوت با طراحی کاملاً زیبا و متنوع وارد بازار شده اند این مشکل مشتریان را رفع نموده و باعث آسایش و راحتی آن‌ها می شود. پرده های دو مکانیزه این ویژگی را دارند،که به صورت عمودی با هر میزان ارتفاعی باز و بسته شوند. این ویژگی باعث می‌گردد که به هر میزان دلخواه روشنایی محیط صورت گیرد.

نمونه پرده زبرا چاپی​-زبرا ویولت

پرده چاپی

یکی از محصولات شرکت تولیدی ویولت چاپ تصاویر بر روی انواع پرده زبرا می باشد. در محصول پرده زبرا چاپی، علاوه بر تصاویر و نمونه های موجود در مجموعه ، چاپ انواع تصاویر دلخواه و ارسالی از جانب مشتریان نیز ( در تمامی سایز ها و ابعاد درخواستی ) بر روی پرده زبرا تصویری انجام می شود.

پرده گل برجسته قابی vip ترک

در این نوع سفارش عرض کار بسته به نیاز شما می باشد، فقط در جهت کوپاژ ( تقارن سازی) گلهای برجسته در عرض حدود ۲۰ سانت به عرض پنجره اضاف می شود. ارتفاع پارچه ها ۲٫۹۰ متر می باشد و جهت محاسبه فقط عرض کار مورد محاسبه قرار می گیرد و ارتفاع نقشی در محاسبه تور vip قابی ندارد.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا